Latest Posts
Jaký nábytek vybrat pro balkón

Vybavte svůj balkón a užijte si pohodlí venkovního posezení bez nutnosti opoustit váš domov. Vhodným osvěžením může být nový nábytek pro vytváření útulného a inspirativního prostředí.

Nábytek pro byt ve stylu industriálního loftu

Sníte o doslovném převtělení minimalismu do vašeho bytu? Pak se obraťte na styl industriálního loftu. Vyzdobte svůj interiér nábytkem, který se vyznačuje jednoduchostí a jedinečností. Obklopte se unikátními prvky a maximálně využívejte každý kout.

Nábytek pro byt s otevřenou kuchyní a obývacím prostorem

Otevřený koncept obývacího pokoje a kuchyně je trendem, který se v poslední době stává stále populárnějším. Nábytek by měl být navržen tak, aby dobře vyhověl designovým i praktickým požadavkům. Proto navrhněte si svůj pokoj a kuchyni a užívejte si moderního, funkčního a stylového obýváku.

Nábytek pro byt se stropem s viditelnými trámy

Líbí se vám rustikální atmosféra a rádi byste si ji dopřáli i ve svém bytě? Trámové stropy s viditelnými trámy vám to umožní. Vyberte si nábytek s dřevěnými prvky a prožijte úžasný rustikální pocit!

Nábytek pro byt s vysokými okny

Neztrácejte výhled z vysokých oken! Kombinujte nábytek, který meline prostor a podtrhuje přirozenou velikost a potenciál bytu s vysokými okny.

Nábytek pro byt s výhledem na park nebo les

Cítíte svou mysl unikat do lesa nebo parku? Chcete si dopřát výjimečný výhled, který upoutá všechny vaše smysly? Pak byste měli investovat do specifického nábytku pro svůj byt s výhledem na park nebo les. Četné kousky z kořeněného dřeva, svěží textury, zemité barvy a šikovné designy vám pomohou ...

Nábytek pro byt s vlastním barovým pultem

Chcete si do svého bytu pořídit nábytek s luxusním barovým pultem? Můžete mít vlastní stylový prvek ve svém provedení díky modernímu designu barového pultu. Od originálních kousků, které dodají domova jízdu, až po minimalistické y rustikální prvky, které rozzáří interiér.

Nábytek pro byt s vlastním zahradním jezírkem

Myslíte si, že potřebujete drahé zahradní jezírko, abyste si ve svém domě vybudovali vlastní oázu klidu? Ustupte stranou od stereotypu a představte si, jak si můžete vybudovat svůj vlastní ráj přímo ve svém bytě.

Nábytek pro byt s venkovní kuchyní a zahradou

Sousedé budou závidět váš nový styl, když přemýšlíte o tom, jak si zlepšit svůj byt s venkovní kuchyní a zahradou. Ať už máte velký nebo malý prostor, nabízí se mnoho možností pro využití tohoto skvělého prostoru. Od pohodlných sedaček až po moderne navržené stolky, nábytek se dá přizpůsobit ...

Nábytek pro byt s otevřeným kuchyňským prostorem

Stůl, židle a pohovka. To jsou klasické kousky nábytku, které nejčastěji uvidíte v bytě s otevřeným kuchyňským prostorem. Ale proč se nezamyslet nad originálním řešením a nábytkem, který vašemu bydlení dodá osobitost? Přestaňte být nudní a vyrazte za originální nábytkem pro byt s otevřenou kuchyní.

VIAN
Logo