Latest Posts
Jaký nábytek vybrat pro byt v gotickém stylu

Poznejte tajemství starobylého gotického stylu s nábytkem, který dokonale doplní váš byt – od postelí s vysokými kazetovými postelemi až po štíhlé dřevotřískové skříně. Vytvořte si pohodlí, které vám bude navždy věrné.

Jak vytvořit prostor pro práci z domova

Šanci zkusit práci z domova máš hned teď! Stačí základy formou komfortního, uspořádaného pracovního prostoru. Výsledkem bude produktivita a příjemné pracovní prostředí pro tvoje nové domovské pracoviště.

Nábytek pro rustikální styl

Prostřednictvím rustikálního stylu se můžete přenést do teplých, přírodních a zemitých odstínů, které budou vyhovovat každému domovu. Řemeslná a ručně vyřezávaná nábytek pro tento styl se vyznačuje živými barvami, přírodním dřevem a jedinečnými dekoracemi.

Jaký nábytek vybrat pro byt v klidné části města

Chtěli byste sdílet nové bývalé s klidnou atmosférou? Vyberte si něco útulného a světlého - ať už je to v lůně obyvatelnosti nebo má trvanlivost - a zkombinujte to s některými nákupy nebo staršími kousky, abyste vytvořili ideální prostření pro odpočinek a relaxaci.

Nábytek pro byt se stropem vysokým a úzkým

Můžete mít byt s úzkým a vysokým stropem, a přesto mít pohodlný a moderní nábytek. Stačí správně zvolit materiály a design, který plně využije unikátní architekturu. Vyzkoušejte to!

Jak vytvořit harmonický interiér

Stvořte interiér, který propůjčuje harmonii nejen prostoru, ale i vám a vašim blízkým. Místo, kde se setkáváte s úsměvy a pohodou. Pro inspiraci a cílenou tvorba použijte nejoblíbenější interiérové prvky.

Nábytek pro byt s vlastním kinosálem

Vybírejte originální český nábytek pro stvoření kinosálu ve vašem domě! S naší širokou nabídkou designů a barev se vyberou všichni! Užijte si pohodlné noční sezení ve skvělém interiéru.

Jaký nábytek vybrat pro byt s terasou

Vychutnejte si venkovní obývání s výběrem z nábytku pro terasu. Poznejte krásu moderního tvarosloví, odpočívejte ve vyhřívaném křesle a dejte průchod své kreativitě!

VIAN
Logo