Jaký nábytek vybrat pro byt v podkrovním prostoru

Máte-li možnost žít v podkrovním prostoru, jste šťastnější, než mnoho jiných. Tento jedinečný styl bydlení přináší směs pohodlí a mezigenerační stylu, který vám doslova ulestí se do náruče! Ať už chcete moderní styl a vzhled, funkčnost, nebo kombinaci obou, vybrat ten správný nábytek pro interiér podkroví může býti těžké. Přinášíme Vám zastřešující nápovědu a inspiraci jak vybrat krásný a stylový nábytek kolem Vás, abyste mohli vytvořit domov, který je prostě Vy!

1. Jak vyzařovat útulnost podkrovím za pomoci nábytku

Než začnete plánovat a uspořádávat nábytek ve vašem podkroví, myslete na to, jakým stylem chcete dosáhnout útulnosti. Můžete však jít i ještě dále a vytvořit z podkroví oázu poklidu a pohody. Užijte si rozmístění nábytku, ať už je spojené s obývacím pokojem nebo jídelnou, do více útulných zón k pobytu.

 • Vybírejte vybíravostí polstrování pohodlného nábytku.
 • Vytvářejte intimní zákoutí pro odpočinek a relaxaci.
 • Volte doplňky, které budou fungovat jak jako doplněk prostoru, tak jako zdroj útulnosti.
 • Dostatečné osvětlení zajistí inspiraci i uvolnění.
 • I malé kousky dekorací, jako jsou koberečky nebo cestovní zavazadla, dodají prostoru útulnou atmosféru.

Konečná úprava barev a textur také dopomůže vyumnit útulnou atmosféru. Používejte měkké tmavé pastelové odstíny pro vytvoření řízeného klidu. Přidejte doplňky s jemnými texturami. Ty mohou mít formu vlny a pletení. Také nezapomeňte přidat čalounění se zajímavým vzorkem.

2. Prostornost a účelnost nábytku pro podkroví

Nábytek pro podkroví znamená maximální využití prostoru. Jeho prostorné a účelné uspořádání pomůže rozšířit již omezenou plochu. Můžete vyzkoušet unikátní řešení sestavení nábytku ve výšce, abyste dosáhli optimálního využití prostoru. Namožitelné rozkládací postele a pohovky podmíněné klima ve vašem podkroví jsou skvělým řešením, protože je můžete prodloužit pro další přátele nebo hosty. Vyberte si pečlivě skříně a komody, abyste mohli skrytě uschovat veškeré nepotřebné věci.

 • Zdobení prostoru se vzdušnými křesly a knihovnami
 • Uchycení poliček pro úsporné uschování malých věcí

Nezapomínejte na vytvoření prostoru pro stravovací stůl. Kolikrát se mohou lidé shromáždit na malém prostoru pro velmi pohodlnou večeři? A kolik úložných prostorů můžete vložit do moderních stolů ze dřeva? Bude to hrůza, pokud dojde k přetížení prostoru, proto investice do účelného a chytrého nábytku znamená investovat do pohodlného vhodného interiéru a minimalizovat nutnost rekonstrukce později.

3. Odkryjte potenciál Vašeho podkroví s designovým nábytkem

1. Vytvorte si mierky pre Vaše sny
Podkrovie je skrytý potenciál, ktorý práve čaká, aby sa dostal na povrch. Vytvorte si na ňom mierky pre všetky Vaše sny. Designový nábytok Vám pomôže preniesť ich do reality.

 • Vytvorte svoj vlastný dekoráciou – všetci chceme mať útulný domov naplnený harmonickými farbami a vyváženými kontrastmi.
 • Vyhraďte si priestor na relax – či už to bude obývačka, spálňa, alebo bar, vytvorte si priestor, v ktorom sa budete cítiť dobre a môžete si vychutnať chvíľku zaslúženej relaxácie.
 • Vytvorte atmosféru – nábytok môže oživiť celú miestnosť. Vyberte si preto zaujímavé nábytkové kúsky, ktoré dotvoria Váš domov a dodajú mu osobitý štýl.

2. Experimentujte so svojím štýlom
Dnešný trh designového nábytku je výnimočný. Je plný eklektických životných štýlov, ktoré môžete kombinovať, aby ste dosiahli presne taký. Najajte si návrhári alebo hľadajte sami. Najdite si tú správnu kombináciu pre Váš príbytok, skúste nové prvky a experimentujte s technikami dekorácie. Nábytok je výrazným prvkom, ktorý buduje atmosféru a odmeňuje vás denne.

4. Zálohovací nábytek – co zvolit?

Vyberte si záložný nábytky s krásným designem, takže se budete cítit jako doma!

 • Když se rozhodnete pro záložní nábytek, je důležité vybrat si ten správný. My vám můžeme poradit něco neutrálního, které se bude hodit do každé ložnice. Např. Křeslo nebo sofa s úhledným designem, nebo kus toho nejkvalitnějšího nábytku.
 • Nezapomeňte si vybrat a koupit něco, co se vám líbí! Záložný nábytek Vám může dopomoc k vytvoření útulné domácnosti bez nutnosti utrácet spousty peněz. Investujte do nábytku v harmonii s vaší pokojovou dekorací a užívejte si jeho krás.

Ukažte svou kreativitu spojenou s funkcí při výběru záložního nátěru. Záložní kusy nábytku jsou teď extra populární, protože mají styl, kvalitu a spoustu způsobů v style dekorace. Vysokou kvalitu a moderní design byste měli očekávat od solitérního kusu nábytku, stejně tak by to mělo být vzájemně kompatibilní s okolními kousky nábytkového vybavení. Vězte, že záložní nábytek, který si vyberete, bude ve vašem domově dlouhou dobu!

5. Nestricte jednotný design vašeho podkrovního nábytku

Jednotný Design Prostoru Pro Vaše Podkroví

 • Věnujte zvláštní pozornost tomu, aby byl design podkroví propracovaný, tak aby bylo prostor nejen unikátní, ale i funkční.
 • Každý prostor by měl mít jednotné prvky, které oživí pocit soudržnosti. To zahrnuje vybrání stejného odstínu palety barev, mědi a kovů.
 • Design podkroví je úžasným prostředkem k poskytování originálního dojmu prostoru. Vyberte si doplňky, jako jsou broskyňové vzory na stěnách, odrážky od stropu, stylové kovové trubky a látky, aby byl efekt více zajímavý.

Neomezený Nábytek K Dosažení Vašeho Cíle

 • Vybírejte nábytek z litevsk soudržnou barevností, aby co nejlépe harmonizoval s designem prostoru.
 • Vybavení, jako jsou regály se skleněnými dvířky, zářivky nebo sýrové boxy, přispějí ke stylům neomezenosti.
 • Prostorné, pohodlné sedačky s bohatou texturou jsou ideální pro vytváření atmosféry útulnosti. Ujistěte se, aby se popisované vybavení dobře hodilo díky svou základní barvou.
 • Aby ste inspiraci, nakoukněte na designovou inspiraci, kterou Vám nabízíme, to Vám pomůže při definicí vzhledu a příběhu Vašeho podkroví.

6. Jak odvážně mixovat materiály a barvy

Experimentujte s novými kombinacemi

Mixování materiálů a barev může být výsledkem odvážného experimentování. Zkuste sdružovat klasické materiály jako je dřevo, ocel nebo modrotisk, s neotřelými materiály, jako je vinyl, masivní stříbrné nebo zlaté železo nebo dokonce lesklý lucite. Kombinujte tmavé barvy s pastelovými tóny, starožitným vzezřením s moderním vzhledem; Obrazové vzory s geometrickými nebo abstraktními abstraktními tématy.

Získejte inspiraci z veřejných prostor

Experimentovat s novými kombinacemi materiálů a barev nemusí být těžké. Když hledáte inspiraci, podívejte se kolem sebe. Veřejné prostory obvykle obsahují propracované tkáně, barevné stropy, zdobené schodiště a exotické druhy doplňků, které vám poskytnou základnu pro začátek. Při nákupu materiálů se nebojte vyzkoušet něco nového. Budete se divit, jaké kreativní možnosti se mohou odhalit, když vezmete v úvahu jak materiály, tak barvy.

7. Univerzálnost skříní a botníků

Target Audience: Czech families.

Koupit novou skříň nebo vyhledat její univerzální verzi? Nyní máte k dispozici širokou škálu univerzálních skříní a botníků, které jsou vhodné pro každou domácnost. Pomohou vám úspěšně čelit vášemu hustě zaplněnému pokoji. Měli byste si určitě prověřit tyto univerzální prvky, protože jsou praktické, elegantní a prostě skvělé.

Výhody univerzálních skříní a botníků

 • Ušetří vám více místa.
 • Vyberte si mezi moderními a klasickými tvary a designy.
 • Udržet váš pokoj přehledný a organizovaný.
 • Můžete je umístit do každého rohu vaší místnosti.

Univerzální skříně a botníky vám pomohou získat lepší organizaci ve vaší domácnosti, a to i v poměrně malých prostorech. Kromě toho je můžete i přemístit podle vašich potřeb. Tato řešení jsou cenově dostupná a poskytují přístup ke každému úložnému prostoru. Takže pokud se vaše domácnost zvětší nebo se o ní rozprostírá příliš mnoho věcí, vyřešte to s univerzálními skříněmi a botníky.

8. Nábytkové doplňky, které oživí podkrovní prostor

Udělejte z vašeho podkroví oázu pohodlí

Někdy se zdá, že dostatek místa není pro naši imaginaci ať už pro dekorování nebo zařizování domu. Nicméně, s nábytkem a doplňky speciálně určenými pro podkrovní prostor, je váš prostor plný života. Pro začátek nepřehlédněte:

 • Kulatá postel: Malé podkrovní pokoje nejsou vždy základní obdélníkové tvaru. Proto, abyste využili každý koutek svého pokoje, investujte do kulaté postele. Tímto způsobem jste schopni získat více prostoru a zároveň snížit uzly, které beztak nemůžete vyřešit obdélníkovými postelemi.
 • Regály: Doděláním regálů do podkrovního prostoru můžete mít svůj prostorek plný nádherných knih, vášnivých fotografií a jiných dekorací. Ať už chcete truhly na spaní nebo vyšší regály, jsou registranty nezbytné do vaší malé obývací plochy.
 • Schodiště: Možná ani nevíte, jak mnoho schodiště může dodat k vašemu vzhledu. Kompletní schodiště jsou krásná umělecká volba, která přidává účel i dekoraci vašemu pokojíku.
 • Konferenční stolek: Pokud chcete určitou část svého podkroví vyhradit pro práci nebo jen jako pracovnu pro dokončování projektů, je konferenční stolek úžasnou volbou. Můžete ho vyzdobit různou módní osvěžující dekorací a okamžitě oživit svou pracovní oblast.
 • Křeslo: Připravte si relaxační zónu pro noční čtení nebo prohození společnosti se svými přáteli. Křeslo je skvělou volbou pro vytvoření místnosti pro pohodlné posedání!

Nastavte svůj prostor na všechny možné úrovně s těmito geniálními nábytkovými doplňky! Zaměřte se hlavně na vytváření toho, co potřebujete, a stvořte jedinečnou, relaxační chvíli.

9. Velká síla malých detailů – přidejte více dekorace

Všichni milujeme krásné vzory a detaily starých domovů – kouzlo, které příliš moderní domovy často postrádají. Být v dům obklopený jedinečnými dekoracemi nás často nutí, abychom se cítili jako doma. A protože jde o detaily, existuje mnoho způsobů, jak tuto magii docílit. Posuďte sami:

 • Nádherné koberce a osvěžující bytové doplňky kolem místností.
 • Obrazy a fantasické fotografie, které doplňují stěny v místnosti.
 • Nádherný nábytek a doplňky.

Jedna věc je jistá – nezáleží na tom, jak se snažíte minimalizovat design, bez těchto kouzelných detailů by váš domov jen těžko působil příjemně. Tato malá vylepšení jsou to, co váš domov odděluje od shody jiných domů. Tak proč je nevyužívat? Když uděláte pár drobných modifikací a investujete do správných dekorací, urychlíte způsob, jakým budou váš domov cítit úplně nový.

10. Užívejte si slunce a dopřejte si pohodlí – Vyberte vhodný nábytek do bytu v podkroví

Milujte Venkovní Prostředí

 • Vyberte si na louce matraci a deku. Široký výběr barev a potisku společně s pohodlným materiálem, vybaveným vnitřním „bumper“, zaručují okamžitý pocit pohodlí a jistoty.
 • Postavte si stůl a lavice, na kterém můžete mít svačinu nebo se posezením. Rozmístěné kolem tohoto „stolu“ křesla a pohovky vás splnění přinutí k odpočinku.

Šetřete Energií a Užívejte si Venkovní Posezení ve Vašem Podkroví

 • S výběrem vhodného nábytku do vašeho podkroví si nastavte jistý standard – od lehkých pláten až po vysoce kvalitní dřevěný nábytek, který vám poskytne pohodlí a krásu.
 • Kombinujte různorodé materiály, jako je látka, potahovaný měkký nábytek, ratan a přilnavý nábytek, abyste vytvořili neodolatelnou atmosféru pohody.

Udělejte si čas a vyberte nábytek, který vám bude sloužit a bude ladit s podkrovím. I když výzvy související s bydlením v podkroví mohou být obtížné, věříme, že s naší radou a odhodláním dokážete vytvořit prostor, ve kterém bude útulno i stylově. Přejeme vám hodně štěstí a kreativity při plánování nábytku!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

VIAN
Logo